Γ’ Εθνική ποδοσφαίρου: Δεν σταματά πουθενά η Κηφισιά –  Πέρασε και το εμπόδιο του Άγιου Ιερόθεου
kifisiafc/FB

Γ’ Εθνική ποδοσφαίρου: Δεν σταματά πουθενά η Κηφισιά – Πέρασε και το εμπόδιο του Άγιου Ιερόθεου

Δεν σταματά πουθενά η Κηφισιά, η οποία πέρασε νικηφόρα και από την έδρα του Άγιου Ιερόθεου, τον οποίο νίκησε με 2-1, πετυχαίνοντας την 7η νίκη της σε ισάριθμα παιχνίδια στον 7ο όμιλο της Γ’ Εθνικής ποδοσφαίρου.

Οι παίκτες των Βορείων Προαστίων μπήκαν από το 26′ μπροστά στο σκορ, χάρη στο γκολ-πέναλτι του Κρητικού, για να κάνουν το 2-0 στο 67′ με τον Τεττέ, μετά από έξοχη προσωπική ενέργειά του. Οι φιλοξενούμενοι μείωσαν στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων, με τον Χρήστου.

Η ομάδα της Κηφισιάς έφθασε τους 21 βαθμούς κι εξακολουθεί να ηγείται του ομίλου της.