Στον 5ο όμιλο της Γ’ Εθνικής ποδοσφαίρου θα αγωνίζεται από τη νέα περίοδο η Κηφισιά
Print Friendly, PDF & Email
Αθλητισμός

Στον 5ο όμιλο της Γ’ Εθνικής ποδοσφαίρου θα αγωνίζεται από τη νέα περίοδο η Κηφισιά

Στον 5ο όμιλο της Γ’ Εθνικής θα αγωνιστεί την περίοδο 2019-20 η ομάδα της Κηφισιάς.

Στην πρώτη αγωνιστική, η οποία ξεκινά στις 22 Σεπτεμβρίου, το συγκρότημα των Βορείων Προαστίων θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τον Ακράτητο.

Αναλυτικά οι αγωνιστικές του 5ου ομίλου:

5ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική – 14η

  • Α.Ο. Αγίου Ιερόθεου – Α.Σ. Άνω Μεράς
  • ΑΠΟ Ακράτητος – Κηφισιά
  • Εθνικός – Φωστήρας
  • Α.Ε. Μοσχάτου – Α.Ο. Πανθηραϊκός
  • Θύελλα Καμαρίου – Ερμής Κορυδαλλού
  • Ηλυσιακός – Καλλιθέα
  • Κερατσίνι – Α.Σ. Αγίων Αναργύρων

2η αγωνιστική – 15η

  • ΑΠΟ Ακράτητος – Α.Ο. Αγίου Ιερόθεου
  • Α.Σ. Άνω Μεράς – Εθνικός
  • Κηφισιά – Α.Ε. Μοσχάτου
  • Φωστήρας – Θύελλα Καμαρίου
  • Α.Ο. Πανθηραϊκός – Ηλυσιακός
  • Ερμής Κορυδαλλού – Κερατσίνι
  • Καλλιθέα – Γ.Σ. Αγίων Αναργύρων

3η αγωνιστική – 16η

  • Α.Ο. Αγίου Ιερόθεου – Εθνικός
  • Α.Ε. Μοσχάτου – ΑΠΟ Ακράτητος
  • Θύελλα Καμαρίου – Α.Σ. Άνω Μεράς
  • Ηλυσιακός – Κηφισιά
  • Κερατσίνι – Φωστήρας
  • Γ.Σ. Αγίων Αναργύρων – Α.Ο. Πανθηραϊκός
  • Καλλιθέα – Ερμής Κορυδαλλού

4η αγωνιστική – 17η

  • Α.Ε. Μοσχάτου – Α.Ο. Αγίου Ιερόθεου
  • Εθνικός – Θύελλα Καμαρίου
  • ΑΠΟ Ακράτητος – Ηλυσιακός
  • Α.Σ. Άνω Μεράς- Κερατσίνι
  • Κηφισιά – Γ.Σ. Αγίων Αναργύρων
  • Φωστήρας – Καλλιθέα
  • Α.Ο. Πανθηραϊκός – Ερμής Κορυδαλλού

5η αγωνιστική – 18η

  • Α.Ο. Αγίου Ιερόθεου – Θύελλα Καμαρίου
  • Ηλυσιακός – Α.Ε. Μοσχάτου
  • Κερατσίνι – Εθνικός
  • Γ.Σ. Αγίων Αναργύρων – ΑΠΟ Ακράτητος
  • Καλλιθέα – Α.Σ. Άνω Μεράς
  • Ερμής Κορυδαλλού – Κηφισιά
  • Α.Ο. Πανθηραϊκός – Φωστήρας

6η αγωνιστική – 29η

  • Ηλυσιακός – Α.Ο. Αγίου Ιερόθεου
  • Θύελλα Καμαρίου – Κερατσίνι
  • Α.Ε. Μοσχάτου – Γ.Σ. Αγίων Αναργύρων
  • Εθνικός – Καλλιθέα
  • ΑΠΟ Ακράτητος – Ερμής Κορυδαλλού
  • Α.Σ. Άνω Μεράς – Α.Ο. Πανθηραϊκός
  • Κηφισιά – Φωστήρας

7η αγωνιστική – 20η

  • Α.Ο. Αγίου Ιερόθεου – Κερατσίνι
  • Γ.Σ. Αγίων Αναργύρων – Ηλυσιακός
  • Καλλιθέα – Θύελλα Καμαρίου
  • Ερμής Κορυδαλλού – Α.Ε. Μοσχάτου
  • Α.Ο. Πανθηραϊκός – Εθνικός
  • Φωστήρας – ΑΠΟ Ακράτητος
  • Κηφισιά – Α.Σ. Άνω Μεράς

8η αγωνιστική -21η

  • Γ.Σ. Αγίων Αναργύρων – Α.Ο. Αγίου Ιερόθεου
  • Κερατσίνι – Καλλιθέα
  • Ηλυσιακός – Ερμής Κορυδαλλού
  • Θύελλα Καμαρίου – Α.Ο. Πανθηραϊκός
  • Α.Ε. Μοσχάτου – Φωστήρας
  • Εθνικός – Κηφισιά
  • ΑΠΟ Ακράτητος – Α.Σ. Άνω Μεράς

9η αγωνιστική – 22η

  • Α.Ο. Αγίου Ιερόθεου – Καλλιθέα
  • Ερμής Κορυδαλλού – Α.Σ. Αγίων Αναργύρων
  • Α.Ο. Πανθηραϊκός – Κερατσίνι
  • Φωστήρας – Ηλυσιακός
  • Κηφισιά – Θύελλα Καμαρίου
  • Α.Σ. Άνω Μεράς – Α.Ε. Μοσχάτου
  • Εθνικός – ΑΠΟ Ακράτητος

10η αγωνιστική – 23η

  • Ερμής Κορυδαλλού – Α.Ο. Αγίου Ιερόθεου
  • Καλλιθέα – Α.Ο. Πανθηραϊκός
  • Γ.Σ. Αγίων Αναργύρων – Φωστήρας
  • Κερατσίνι – Κηφισιά
  • Ηλυσιακός – Α.Σ. Άνω Μεράς
  • Θύελλα Καμαρίου – ΑΠΟ Ακράτητος
  • Α.Ε. Μοσχάτου – Εθνικός

11η αγωνιστική – 24η

  • Α.Ο. Αγίου Ιερόθεου – Α.Ο. Πανθηραϊκός
  • Φωστήρας – Ερμής Κορυδαλλού
  • Κηφισιά – Καλλιθέα
  • Α.Σ. Άνω Μεράς – Γ.Σ. Αγίων Αναργύρων
  • ΑΠΟ Ακράτητος- Κερατσίνι
  • Εθνικός – Ηλυσιακός
  • Θύελλα Καμαρίου – Α.Ε. Μοσχάτου

12η αγωνιστική – 25η

  • Φωστήρας – Α.Ο. Αγίου Ιερόθεου
  • Α.Ο. Πανθηραϊκός – Κηφισιά
  • Ερμής Κορυδαλλού – Α.Σ. Άνω Μεράς
  • Καλλιθέα – ΑΠΟ Ακράτητος
  • Γ.Σ. Αγίων Αναργύρων – Εθνικός
  • Κερατσίνι – Α.Ε. Μοσχάτου
  • Ηλυσιακός – Θύελλα Καμαρίου

13η αγωνιστική – 26η

  • Α.Ο. Αγίου Ιερόθεου – Κηφισιά
  • Α.Σ. Άνω Μεράς – Φωστήρας
  • ΑΠΟ Ακράτητος – Α.Ο. Πανθηραϊκός
  • Εθνικός – Ερμής Κορυδαλλού
  • Α.Ε. Μοσχάτου – Καλλιθέα
  • Θύελλα Καμαρίου – Γ.Σ. Αγίων Αναργύρων
  • Κερατσίνι – Ηλυσιακός

Σχετικά άρθρα

Αφήστε μια απάντηση

Υποχρεωτικά πεδία *

Enypografa.gr © 2014 - 2020
Powered by Wisenet