Με Ρόδο η πρώτη αγωνιστική στη Γ΄ Εθνική για την Κηφισιά
Print Friendly, PDF & Email
Αθλητισμός

Με Ρόδο η πρώτη αγωνιστική στη Γ΄ Εθνική για την Κηφισιά

Πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Πέμπτης (25/8) στην Πάτρα η κλήρωση για το πρόγραμμα των ομίλων της Γ΄ Εθνικής για την περίοδο 2016-17, η οποία ξεκινά στις 11/9 και θα ολοκληρωθεί στις 21/5.

Όπως και πέρυσι, έτσι και φέτος, η ομάδα των Βορείων Προαστίων θα δώσει τον πρώτο της αγώνα στο «νησί των ιπποτών», αυτή τη φορά με αντίπαλο τη νεοφώτιστη Ρόδο.

Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου, όπως αναρτήθηκε στην ιστοσελίδα της ομάδας έχει ως εξής:

1η αγωνιστική 16η
Ερμής Ζωνιανών-Θύελλα Ραφήνας
Προοδευτική-Εργοτέλης
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Ιάλυσος
Ρόδος-Κηφισιά
Εθνικός Πειραιά-Ιωνικός
Π.Ο. Ατσαλένιου-Πανθηραϊκός
Τριγλία Ραφήνας-Άγιος Ιερόθεος
Ρεπό: Ηλυσιακός

2η αγωνιστική 17η
Ηλυσιακός-Ερμής Ζωνιανών
Θύελλα Ραφήνας-Προοδευτική
Εργοτέλης-Ρόδος
Ιάλυσος-Εθνικός Πειραιά
Κηφισιά-Π.Ο. Ατσαλένιου
Ιωνικός-Άγιος Ιερόθεος
Πανθηραϊκός-Τριγλία Ραφήνας
Ρεπό: ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ

3η αγωνιστική 18η
Ερμής Ζωνιανών-Προοδευτική
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Ηλυσιακός
Ρόδος-Θύελλα Ραφήνας
Π.Ο. Ατσαλένιου-Εργοτέλης
Άγιος Ιερόθεος-Ιάλυσος
Τριγλία Ραφήνας-Κηφισιά
Ιωνικός-Πανθηραϊκός
Ρεπό: Εθνικός Πειραιά

4η αγωνιστική 19η
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Ερμής Ζωνιανών
Προοδευτική-Ρόδος
Ηλυσιακός-Εθνικός Πειραιά
Θύελλα Ραφήνας-Π.Ο. Ατσαλένιου
Εργοτέλης-Τριγλία Ραφήνας
Ιάλυσος-Πανθηραϊκός
Κηφισιά-Ιωνικός
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

5η αγωνιστική 20η
Ερμής Ζωνιανών-Ρόδος
Εθνικός Πειραιά-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Π.Ο. Ατσαλένιου-Προοδευτική
Άγιος Ιερόθεος-Ηλυσιακός
Τριγλία Ραφήνας-Θύελλα Ραφήνας
Ιωνικός-Εργοτέλης
Ιάλυσος-Κηφισιά
Ρεπό: Πανθηραϊκός

6η αγωνιστική 21η
Εθνικός Πειραιά-Ερμής Ζωνιανών
Ρόδος-Π.Ο. Ατσαλένιου
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Άγιος Ιερόθεος
Προοδευτική-Τριγλία Ραφήνας
Ηλυσιακός-Πανθηραϊκός
Θύελλα Ραφήνας-Ιωνικός
Εργοτέλης-Ιάλυσος
Ρεπό: Κηφισιά

7η αγωνιστική 22η
Ερμής Ζωνιανών-Π.Ο. Ατσαλένιου
Άγιος Ιερόθεος-Εθνικός Πειραιά
Τριγλία Ραφήνας-Ρόδος
Πανθηραϊκός-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Ιωνικός-Προοδευτική
Κηφισιά-Ηλυσιακός
Ιάλυσος-Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Εργοτέλης

8η αγωνιστική 23η
Άγιος Ιερόθεος-Ερμής Ζωνιανών
Π.Ο. Ατσαλένιου-Τριγλία Ραφήνας
Εθνικός Πειραιά-Πανθηραϊκός
Ρόδος-Ιωνικός
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Κηφισιά
Προοδευτική-Ιάλυσος
Ηλυσιακός-Εργοτέλης
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

9η αγωνιστική 24η
Ερμής Ζωνιανών-Τριγλία Ραφήνας
Πανθηραϊκός-Άγιος Ιερόθεος
Ιωνικός-Π.Ο. Ατσαλένιου
Κηφισιά-Εθνικός Πειραιά
Ιάλυσος-Ρόδος
Εργοτέλης-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Θύελλα Ραφήνας-Ηλυσιακός
Ρεπό: Προοδευτική

10η αγωνιστική 25η
Πανθηραϊκός-Ερμής Ζωνιανών
Τριγλία Ραφήνας-Ιωνικός
Άγιος Ιερόθεος-Κηφισιά
Π.Ο. Ατσαλένιου-Ιάλυσος
Εθνικός Πειραιά-Εργοτέλης
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Θύελλα Ραφήνας
Προοδευτική-Ηλυσιακός
Ρεπό: Ρόδος

11η αγωνιστική 26η
Ερμής Ζωνιανών-Ιωνικός
Κηφισιά-Πανθηραϊκός
Ιάλυσος-Τριγλία Ραφήνας
Εργοτέλης-Άγιος Ιερόθεος
Θύελλα Ραφήνας-Εθνικός Πειραιά
Ηλυσιακός-Ρόδος
Προοδευτική-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Ρεπό: Π.Ο. Ατσαλένιου

12η αγωνιστική 27η
Κηφισιά-Ερμής Ζωνιανών
Ιωνικός-Ιάλυσος
Πανθηραϊκός-Εργοτέλης
Άγιος Ιερόθεος-Θύελλα Ραφήνας
Π.Ο. Ατσαλένιου-Ηλυσιακός
Εθνικός Πειραιά-Προοδευτική
Ρόδος-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας

13η αγωνιστική 28η
Ερμής Ζωνιανών-Ιάλυσος
Εργοτέλης-Κηφισιά
Θύελλα Ραφήνας-Πανθηραϊκός
Ηλυσιακός-Τριγλία Ραφήνας
Προοδευτική-Άγιος Ιερόθεος
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Π.Ο. Ατσαλένιου
Ρόδος-Εθνικός Πειραιά
Ρεπό: Ιωνικός

14η αγωνιστική 29η
Εργοτέλης-Ερμής Ζωνιανών
Κηφισιά-Θύελλα Ραφήνας
Ιωνικός-Ηλυσιακός
Πανθηραϊκός-Προοδευτική
Τριγλία Ραφήνας-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Άγιος Ιερόθεος-Ρόδος
Π.Ο. Ατσαλένιου-Εθνικός Πειραιά
Ρεπό: Ιάλυσος

15η αγωνιστική 30η
Θύελλα Ραφήνας-Εργοτέλης
Ηλυσιακός-Ιάλυσος
Προοδευτική-Κηφισιά
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Ιωνικός
Ρόδος-Πανθηραϊκός
Εθνικός Πειραιά-Τριγλία Ραφήνας
Π.Ο. Ατσαλένιου-Άγιος Ιερόθεος
Ρεπό: Ερμής Ζωνιανών

Σχετικά άρθρα

Αφήστε μια απάντηση

Υποχρεωτικά πεδία *

Enypografa.gr © 2014 - 2022
Powered by Wisenet