Φιλική ήττα για την Κηφισιά από τον Α.Ο. Ζευγολατιού με 2-1

Την ήττα με σκορ 2-1 γνώρισε η ομάδα της Κηφισιάς από τον Α.Ο. Ζευγολατιού σε ένα φιλικό παιχνίδι που διεξήχη στο Βέλο Κορινθίας.

Η ομάδα των Βορείων Προαστίων προηγήθηκε με τον Μουσταφίδη στο 47΄, αλλά οι γηπεδούχοι ανέτρεψαν το εις βάρος τους σκορ με δυο γκολ, στο 55΄ και στο 65΄.

Στο πρώτο ημίχρονο και συγκεκριμένα στο 35ο λεπτό ο Χαϊκάλης αστόχησε σε πέναλτι που κέρδισε ο ίδιος.

Για την ομάδα της Κηφισιάς στο πρώτο ημίχρονο αγωνίστηκαν οι Γουμάγιας, Παλιαρούτας, Καρακώστας, Μουσταφίδης, Ίσλι, Τεγούσης, Σάμιος, Ρέντζης, Φαρινόλα, Παπάζογλου (υπό δοκιμή).

Στο β’ μέρος αγωνίστηκαν οι Καλδέλης, Χαλκιάς, Έσλερ, Ανεζύρης, Καρβουνίδης, Κωνσταντόπουλος, Σπηλιωτάκης, Παναγιωτόπουλος, Χαϊκάλης και Καλιαμπάκας