Διακρίσεις για Νέους και Παίδες της Λυκόβρυσης

Στις 16 καλύτερες ομάδες της ΕΠΣΑ στο πρωτάθλημα Νέων αναδείχθηκε, για τέταρτη συνεχόμενη περίοδο, η Λυκόβρυση, ενώ στην τετράδα του ομίλου ισχυρών “πλασαρίστηκε” η ομάδα των Παίδων.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα για τα αγωνιστική τμήματα του Α.Ο. Λυκόβρυσης, όπως αναρτήθηκαν στη σελίδα του Συλλόγου στο facebook, έχουν ως εξής:

• Νέοι με Σούρμενα – Ισοπαλία 1-1 (γκολ Λιαδάκης) και ήττα στα πέναλτι με 7-6.

Το παιχνίδι τα είχε όλα. Ο Σύλλογος συγχαίρει όλα τα παιδιά για την αγωνιστική σεζόν και για το τελευταίο παιχνίδι, που τα έδωσαν όλα για μια ακόμη φορά. Επίσης, συγχαίρει τον προπονητή Γαραντζιώτη Γιάννη που, για τέταρτη συνεχόμενη περίοδο, κατάφερε να φέρει την ομάδα στις 16 καλύτερες της ΕΠΣ Αθηνών στο πρωτάθλημα των Νέων.

Η αποστολή: Καραστέργιος, Μπίτας, Τζένης, Μικέλης, Παρδάλης, Φωκιανός, Σούμπαση,Μιλάνη, Καβαλάρης, Λιαδάκης, Παπαδάκης, Τσαουσίδης, Κατουρτσίδης, Ζούγρας, Κωνσταντίνου, Ζαμόρτας, Διαμάντης.

• Παίδες με ΑΟΝΑ – Νίκη 1-0 και πρόκριση στις 4 καλύτερες ομάδες στον όμιλο των ισχυρών (Γκολ Παπαχρήστος)

Η αποστολή: Kυριαννάκης, Παπαγεωργίου Νεκ. – Τριάντης – Μπουτσικάρης – Βυθούλκας – Ψαρομιχαλάκης – Νικηταίδης – Ζούμπερη – Παπαχρήστος – Μάρκου – Δανόπουλος – Νικολόπουλος – Λιαδάκης -Παπαγεωργίου Στ. – Μπατουδάκης – Γελαγώτης – Ιακωβίδης – Δημητρός.

• Παμπαίδες με Κένταυρο – Ήττα 2-0
  • Παίδες 2 με Ατρόμητο Χαλανδρίου – Νίκη 4-0
  • Προτζούνιορ 1 με Χολαργό – Ήττα 5-4
  • Τζούνιορ 2 με Απόλλωνα – Ήττα 1-0
  • Αστεράκια με Απόλλωνα – Ήττα 10-2
  • Αστεράκια 2 με Απόλλωνα – Ήττα 7-5