Ελεύθερο Πανεπιστήμιο
Ενδιαφέρουσα διάλεξη για τον Γ. Σεφέρη από το Ελεύθερο Πανεπιστήμιο Παπάγου – Χολαργού
Ξεκινάει η λειτουργία του Ελεύθερου Πανεπιστημίου Δήμου Βριλησσίων για την περίοδο 2019-2020
«Ο Σεφέρης και ο 2ος Παγκόσμιος Πόλεμος» στο Δημοτικό Ελεύθερο Πανεπιστήμιο Παπάγου – Χολαργού
Διάλεξη για το αρχαίο ελληνικό δράμα στο Δημοτικό Ελεύθερο Πανεπιστήμιο Παπάγου – Χολαργού
Κατάμεστη η Δημοτική Βιβλιοθήκη Κηφισιάς σε διάλεξη του καθηγητή Γ. Πανούση
Το πρόγραμμα διαλέξεων στο Ελεύθερο Πανεπιστήμιο Δήμου Κηφισιάς έως το τέλος του έτους
Νέος κύκλος διαλέξεων στο Ελεύθερο Πανεπιστήμιο Δήμου Κηφισιάς
Ξεκινούν οι διαλέξεις στο Ελεύθερο Πανεπιστήμιο Δήμου Κηφισιάς
Έναρξη Δημοτικού Ελεύθερου Πανεπιστημίου Παπάγου – Χολαργού
Ξεκινούν τα μαθήματα του Λαϊκού Πανεπιστημίου Αγίας Παρασκευής
Βραβεύτηκαν οι εθελοντές καθηγητές του Ελεύθερου Πανεπιστημίου Δήμου Κηφισιάς
Εκδήλωση για τους εθελοντές καθηγητές του Ελεύθερου Πανεπιστημίου Κηφισιάς
Ενδιαφέρον θέμα για τον Λαϊκό Πολιτισμό στο Ελεύθερο Πανεπιστήμιο Κηφισιάς
Εκδήλωση προς τιμήν των εθελοντών – καθηγητών του Ελεύθερου Πανεπιστημίου Δήμου Κηφισιάς
Τα… πρόσωπα της μοναξιάς αναλύθηκαν στο Ελεύθερο Πανεπιστήμιο Δήμου Κηφισιάς
Τελευταία διάλεξη Ελεύθερου Πανεπιστημίου Δήμου Βριλησσίων για το έτος 2018-19
Ο καθηγητής Θ. Βερέμης στο Ελεύθερο Πανεπιστήμιο Δήμου Κηφισιάς
Ενδιαφέρουσες πλευρές του κυβερνήτη Ι. Καποδίστρια στο Ελεύθερο Πανεπιστήμιο Δήμου Κηφισιάς
Ο ιστορικός Γιάννης Ασπροποταμίτης στο Ελεύθερο Πανεπιστήμιο Δήμου Κηφισιάς

