Συνέχισε με νίκη η Κηφισιά και στην 4η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής ποδοσφαίρου (βίντεο)

Ένα ακόμη θετικό αποτέλεσμα πέτυχε η Κηφισιά, αυτή τη φορά για την 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής ποδοσφαίρου, στον 5ο όμιλο.

Τα αποτελέσματα της Γ’ Εθνικής ποδοσφαίρου (5ος όμιλος – 4η αγωνιστική)

• Ακράτητος – Ηλυσιακός 1-1

Ειδικότερα, μετά το «διπλό» της περασμένης Κυριακής στου Ζωγράφου, η ομάδα των Βορείων Προαστίων νίκησε στο Ζηρίνειο τους Αγίους Αναργύρους με σκορ 2-1 και βρίσκεται στην 6η θέση του βαθμολογικού πίνακα, έχοντας συνολικά 6 βαθμούς.

Το γκολ – «λύτρωση» για τους γηπεδούχους ήρθε στο 6ο λεπτό των καθυστερήσεων με τον Κολόκα, ενώ είχαν προηγηθεί στο 5′ το γκολ του Ρεντζή, που είχε βάλει μπροστά τους Κηφισιώτες και στο 46′ η ισοφάριση από τον Σεχολάρι.

ΚΗΦΙΣΙΑ: Μιχελής, Βλάχος (78′ Ντάμπος), Έσλερ, Γεωργόπουλος, Χριστοφιλέας, Κωνσταντίνου (71′ Τεγούσης), Ρεντζής, Τόσκα (53′ Κολόκας), Βέρμπης, Γκούμας (62′ Πρίτσας), Παυλάκης.

ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ: Χανιώτης, Βυζανιάρης, Μπέκος, Κατσάρας Πιπίνης, Μαυρομματάκης, Λάλας (70′ Λαθούρης), Σταύρου (62′ Τσερκώνης), Σεχολάρι, Καμπόσος (93′ Κατσίβελας), Αρβανιτάκης (82′ Μπαλατσούρας).

Η βαθμολογία της Γ’ Εθνικής ποδοσφαίρου (5ος όμιλος – 4η αγωνιστική)