Καλή παρουσία Νηρέα στην 1η Χειμερινή Ημερίδα Προαγωνιστικής Κολύμβησης
Print Friendly, PDF & Email
Αθλητισμός

Καλή παρουσία Νηρέα στην 1η Χειμερινή Ημερίδα Προαγωνιστικής Κολύμβησης

Το “παρών” με πολλούς νεαρούς αθλητές και αθλήτριες και πολύ ικανοποιητικά αποτελέσματα έδωσε ο Νηρέας Χαλανδρίου στην 1η Χειμερινή Ημερίδα Προαγωνιστικής Κολύμβησης για αθλητές ηλικίας 9-10 ετών (έτη γέννησης 2007 και 2006 αντίστοιχα).

Οι αθλητές του Συλλόγου είχαν την ευκαιρία να δοκιμάσουν τις δυνάμεις τους και να δείξουν τις δυνατότητές τους σε διάφορα αγωνίσματα, τόσο ατομικά όσο και ομαδικά, με τα αγωνίσματα της σκυταλοδρομίας.

 Τα αποτελέσματα μαρτυρούν αρκετές επιτυχίες, με παρουσία στην πρώτη τριάδα των αγωνισμάτων, αλλά φυσικά και περιθώρια βελτίωσης για τους νεαρούς αθλητές και αθλήτριες.

Η ημερίδα  διεξήχθη την Κυριακή 13 Δεκεμβρίου 2015, στο Παπαστράτειο κολυμβητήριο, σε δύο αγωνιστικές (πρωΐ και βράδυ) και τα αποτελέσματα για τους αθλητές και τις αθλήτριες του Συλλόγου έχουν ως εξής:

 Αγώνισμα – Κατηγορία

 

 Ον/μο αθλητή – αθλήτριας

 

 Κατάταξη

 

Επίδοση
50m Ελεύθερο ΚΡ9 ΣΑΛΑΤΑ ΣΟΦΙΑ 22 00:48:12
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 30 00:51:38
50m Ελεύθερο ΚΡ10 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 41 00:47:68
50m Ελεύθερο ΑΓ9 ΜΠΛΑΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 7 00:39:29
ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 41 00:48:13
ΕΦΡΑΙΜΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ 51 00:50:15
ΔΕΛΦΙΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 58 00:52:76
ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 62 00:54:53
ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ 67 01:00:70
50m Ελεύθερο ΑΓ10 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΟΔ. 9 00:39:01
ΚΑΛΥΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΙΜΩΝ 12 00:39:16
ΝΤΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 00:40:40
ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 43 00:44:98
ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 50 00:47:05
ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 54 00:53:53
50m Πρόσθιο ΑΓ10 ΠΙΕΡΡΑΚΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5 00:51:88
200m Ελεύθερο ΚΡ10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2 02:54:83
50m Ύπτιο ΚΡ9 ΣΑΛΑΤΑ ΣΟΦΙΑ 32 00:57:37
50m Ύπτιο ΚΡ10 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 17 00:50:14
50m Ύπτιο ΑΓ9 ΜΠΛΑΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2 00:45:43
ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 39 00:55:25
ΕΦΡΑΙΜΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ 56 01:01:63
ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ 59 01:04:20
50m Ύπτιο ΑΓ10 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 24 00:50:94
ΝΤΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 32 00:53:27
ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 38 00:55:04
ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 42 01:01:36
100m Ελεύθερο ΚΡ10 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 22 01:42:81
100m Ελεύθερο ΑΓ10 ΚΑΛΥΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΙΜΩΝ 6 01:28:91
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 10 01:32:01
ΠΙΕΡΡΑΚΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16 01:35:56
200m Μικτή Ατομική ΚΡ10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2 03:21:28
4x50m Ελεύθερο ΑΓ9 ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 5 03:09:69
4x100m Ελεύθερο ΑΓ10 ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 5 06:09:93
4x50m Μικτή Ομαδική ΑΓ9 ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 6 03:53:02

 Πηγή: nireashal.gr

 

Σχετικά άρθρα

Αφήστε μια απάντηση

Υποχρεωτικά πεδία *

Enypografa.gr © 2014 - 2023
Powered by Wisenet