Super League 2: Με τον βαθμό της ισοπαλίας έφυγε από τη Ζάκυνθο η Κηφισιά
Φωτογραφία: kifisiafc.gr

«Έσπασε» στη Ζάκυνθο το νικηφόρο σερί της Κηφισιάς, όπου το συγκρότημα των Βορείων Προαστίων αναδείχθηκε ισόπαλο 1-1 με την τοπική ομάδα για την 24η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League 2.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ με τον Τσιμέλι στο 38′ της αναμέτρησης, ενώ για τους Κηφισιώτες απάντησε ο Παπασάββας στο 56ο λεπτό. Η Κηφισιά διαμαρτύρεται για τη φάση του 88ου λεπτού όταν η ανατροπή του Γιαννιτσάνη από τον Μέντες εντός περιοχής μετατράπηκε σε φάουλ εκτός αυτής από τον διαιτητή της αναμέτρησης, όπως αναφέρει ο σύλλογος της Κηφισιάς στον ιστότοπό του.